Uue kuu loomine Lõvis 16.08 ja augustikuu sõnumid tarokaartidelt
Uue kuu loomine Lõvis 16.08 ja augustikuu sõnumid tarokaartidelt

Uue kuu loomine Lõvis 16.08 ja augustikuu sõnumid tarokaartidelt

887 Lõviväravad tekitasid uue õppimise ja loomiste järele uudishimu ning julgustasid olema orienteeritud saavutuste lõpptulemusele, samaaegselt suunates kindlameelsele lubamisele/alistumisele ja universumi sünkroonsete märkide usaldamisele. Võivad avaneda uksed uutele võimalustele ja astutakse vajalikud sammud lõviliku enesekindlusega. On toetav lubada uusi- ja olemasolevaid(pere)suhteid , kuid kaasnevad erinevad vaimsed seisundid, mis ei  pruugi tunduda omas tulisuses just kõige mesimagusamad ent need endast läbi lubades ja vastu võttes, sillutavad need tee edasiliikumise ja vaimselt tasakaaluka arengu suunas.

Uue kuu loomise aeg toetab transformatsiooni ja uute võimaluste õitsele puhkemist. Uus kuu lõvis toetab kasvuteed suurima enesekindluse, julguse ja suursugususega. Julge manifesteerida ja küsida omale universumist täisvõimsusel kirega. Gaas põhja, nagu öeldakse!

Soodne aeg on ka iseendale justkui üks korralik“reset“ teha.

+ Kuulata sisemist last ja alistuda lõbusatesse loomingulistesse projektidesse, mis on seni jäänud igapäeva rutiini varju.

Võibolla tunned hoopis loomeinspiratsiooni puudust , sellisel juhul vabasta kõik mõtted peast, lase sellel tühjal tundel olla ja usalda, et universumi energia kannab sind. Lõõgastu “mitte tegemisesse“. Sea ennast alati esimeseks , anna oma loomingulisusele võimalus pinnale kerkida.  Võid jätta teistele mulje, et oled justkui lõvilikult isekas , tegeledes enam oma isiklike asjadega ja saada ka sellist tagasisidet , kuid mitte keegi ei saa keelata sul iseennast armastada ja ka  kiita. Oled täiuslik just sellisena nagu sa hetkel oled.

Ei saa üle ega ümber ka jätkuvast Veenuse Retrograadist, mis soodustab suhete purunemist ja uuenemist ning oma tõeliste vajaduste väljendamist. Ära üllatu, kui just praegusel perioodil lahendad ära kaua kestnud probleemid ja jätad maha ebaterved mustrid. Veenuse tsükkel aitab jõuda kõrgemasse harmooniasse- südame tasandile, lõvi toetab  veel rohkem armastama ja seda tulise enesekindlusega.

Missugused on augustikuu sõnumid tarokaartidelt läbi minu ?

Karikate kuningas kinnitab kuningamoodi  tasakaalukat toimetamist. Emotsioonide eest vastutuse võtmist, kutsub üles mitte esimese emotsiooni pealt kihutama, vaid rahulikult ennast jälgima.

Karikate kuus jutustab lapsepõlve nostalgilistest meeldivatest kogemustest, kuid samas ei soovita sellesse minevikku kinni jääda. Oled oma õnneliku elu looja just täna. Karjääri osas võib karikate kuus tuletada meelde vanu töökohti ja tegemisi, olnud teekonda ja on võimalus, et sa valid midagi vana ent tuttavat uuesti selleks, et turvaliselt edasi minna. Finantside osas viitab see kaart samuti perekondlikule kokkuhoiule. Armastuse osas on karikate kuue sõnumil sünkroonsus Veenuse Retrograadiga- tervenemine, uuenemine. Empaatiline suhtumine oma suhtesse, meenutades häid aegu siis kui on raske, kuid innustab mitte elama minevikus, vaid avama oma südant, olema lahke ja helge kohe täna.

Augusti teiseks pooleks räägib karikate kaheksa meile:

+ Vahel on vaja eemalduda teistest, et tegeleda oma asjadega

+ Võid julgelt edasi liikuda, see toetab sinu transformatsiooni

+ Julgustab elu kõrgeima eesmärgi otsinguid ka siis kui selle jaoks on vaja liikuda

+ Juhul kui tunned ennast kurnatuna,siis hakka liikuma ja välju mugavustsoonist

+ Karjääri osas võib valida kogeda nii pikemat puhkust ja reise kui ka see kaart võib väljendada seda, et astud lihtsalt minema

+ Finantsasjade osas kutsub olema tähelepanelik ja ettevaatlik

Soovin Sulle armas hing põnevat rännakut ja arengutesse alistumist ning võimsaid loomisi! Loomeprotsesse ja kohalolu toetab sinise lootose tee 🙂 .

Avalda arvamust