Doterra Aromatouch komplekt
Doterra Aromatouch komplekt

Doterra Aromatouch komplekt

Kirjeldus

AromaTouch komplekt

Komplekt, mis sisaldab väikemaid (5ml) pudeleid õlidest, mis on ideaalsed aromaatseks seljapaiks. Kaasas ka spetsiaalne raamat massaaži juhendi ning retseptidega. Samuti head õlid keha ja meele toetamiseks nii difuuseris kui peale kandmiseks.

dōTERRA AromaTouch komplekt on terviklik ja professionaalne valik eeterlikke õlisid, mis on loodud toetama keha lõõgastumist ja tasakaalustamist. See komplekt on spetsiaalselt välja töötatud AromaTouch Technique’i jaoks, mis on dōTERRA poolt loodud tehnikal põhinev massaaži protseduur. AromaTouch Technique ühendab endas terapeutilised eelised ja meeldiva lõõgastumise, toetades tervet kehalist ja emotsionaalset tasakaalu.

Komplekt sisaldab kaheksat unikaalset eeterlikku õli, mis on hoolikalt valitud nende omaduste ja toime tõttu. Balance, Lavender, Melaleuca, On Guard, AromaTouch, Deep Blue, Wild Orange ja Peppermint on kõik õlid, millel on spetsiifilised omadused, mis toetavad keha erinevaid aspekte.

Balance on segu metsikult kasvavatest puudest ja juurtest, aidates tasakaalustada emotsioone ja luua rahulikku atmosfääri. Lavender pakub rahustavat mõju nii nahale kui ka meelele, edendades lõõgastumist. Melaleuca toetab naha tervist ja on kasulik immuunsüsteemile. On Guard on segu, mis edendab immuunsuse tugevdamist ja kaitset. AromaTouch pakub lõõgastavat ja rahustavat kogemust, samal ajal toetades lihaspingete leevendamist. Deep Blue on jahutava toimega segu, mis toetab lihaste ja liigeste heaolu. Wild Orange lisab energiat ja ergutab meeli, samal ajal kui Peppermint pakub värskust ja selgust.

Selle komplekti eeterlikud õlid on puhtad ja kvaliteetsed, vastates dōTERRA kõrgetele standarditele. Iga pudel on hoolikalt valmistatud, tagades õlide tõhususe ja ohutuse. Kasutades AromaTouch komplekti, saate luua rahustava ja toetava keskkonna, mis soodustab tervist ja heaolu. Olgu tegemist professionaalse massaaži või isikliku heaoluhetkega kodus, dōTERRA AromaTouch komplekt on ideaalne valik neile, kes otsivad looduslikke ja tõhusaid viise keha ja meele tasakaalustamiseks.

Lavendel (Lavender) 5
Teepuu (Tea tree) 5 ml
Apelsin (Wild Orange) 5 ml
Piparmünt (Peppermint) 5 ml
dōTERRA õlisegu “AromaTouch” 5 ml (universaalne segu üldiseks toetuseks)
dōTERRA õlisegu “Deep Blue” 5 ml (valulikele liigestele ning lihastele)
dōTERRA õlisegu “Balance” 5 ml (meelerahuks ja tasakaaluks)
dōTERRA õlisegu “OnGuard”

Hind 168.50+ DPD transport 8 eurot

Telli siit ja vali keeleks “Estonian“ : https://shop.doterra.com/EE/en_EE/create-account?EnrollerID=7952148

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Doterra Aromatouch komplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga