Doterra Home Essentials komplekt
Doterra Home Essentials komplekt

Doterra Home Essentials komplekt

Kirjeldus

Home Essentials – 10 enimkasutatud õli igapäevaseks toetuseks

Komplekt, mis sisaldab õlisid igaks elujuhtumiks. Nagu “miniapteek”, toetuseks püsimaks heas elujõus nii kehaliselt kui emotsionaalselt. Head õlid omavahel kombineerimiseks, luues tohutult võimalusi. Kaasas ka difuuser õlide kasutamiseks ja end ümbritseva keskkonna kvaliteedi tõstmiseks.

dōTERRA Home Essentials komplekt on kvaliteetne valik eeterlikke õlisid, mis on loodud selleks, et toetada teie heaolu igapäevaelus. See komplekt sisaldab 10 olulist eeterlikku õli, mis on hoolikalt valitud nende mitmekülgsete kasutusvõimaluste ja terapeutiliste omaduste poolest.

Esimene õli selles komplektis on lavendliõli (Lavandula angustifolia), millel on rahustavad omadused. See aitab leevendada stressi, soodustada lõõgastumist ja parandada une kvaliteeti. Järgmine on sidruniõli (Citrus limon), mis ergutab meeli, toetab seedesüsteemi ja aitab puhastada õhku.

Frankincense (Viiruk) on samuti osa komplektist, tuntud oma rahustavate omaduste poolest ning on ideaalne lõõgastumiseks ja meditatsiooniks. Teepuuõli (Melaleuca) pakub nahahooldusele tuge, samal ajal kaitstes keha väliskeskkonna mõjude eest.

Oregano (Origanum vulgare) on tuntud oma antioksüdantsete omaduste poolest ja toetab immuunsüsteemi. Deep Blue’i segu sisaldab rahustavaid õlisid, mis aitavad leevendada lihaspingeid ja ebamugavustunnet. Air’i segu toetab hingamisteid ja aitab hingamist kergendada.

DigestZen (ZenGest) on segu, mis soodustab seedesüsteemi tervist ja aitab seedimist toetada. On Guard pakub looduslikku immuunsüsteemi tuge, kaitstes keha väliskeskkonna ohutegurite eest. Lemon (sidrun) õli on kergendava toimega, ergutades keha ja meeli.

Iga pudel sisaldab 15 ml puhast eeterlikku õli, mis on saadud kõrgeima kvaliteediga taimedest. dōTERRA Home Essentials komplekt on suurepärane võimalus tutvuda erinevate eeterlike õlidega ning integreerida neid igapäevasesse ellu, olgu see siis lõõgastumise, tervise või koduhoolduse eesmärgil. Need õlid on täiesti puhtad, sertifitseeritud ja ohutud kasutamiseks kogu perele, muutes selle komplekti väärtuslikuks lisaks igale kodule.

Viiruk (Frankincense) 15 ml
Lavendel (Lavender) 15
Teepuu (Tea tree) 15 ml
Pune (Oregano) 15 ml
Sidrun (Lemon) 15 ml
Piparmünt (Peppermint) 15 ml
dōTERRA õlisegu “Air” 15 ml (hingamisteede toetuseks)
dōTERRA õlisegu “Deep Blue” 5 ml (valulikele liigestele ning lihastele)
dōTERRA õlisegu “ZenGest” 15 ml (seedimise toetuseks)
dōTERRA õlisegu “OnGuard” 15 ml (immuunsuse toetuseks)
Pedal difuuser

Hind 321.50 + DPD transport 8 eurot

Telli siit ja vali keeleks “Eesti“ : https://shop.doterra.com/EE/en_EE/create-account?EnrollerID=7952148

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Doterra Home Essentials komplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga