Ennustamine taro kaartidega, kaardi ennustus, taro kaartidelt ennustamine- NÄDALA SÕNUM
Ennustamine taro kaartidega, kaardi ennustus, taro kaartidelt ennustamine- NÄDALA SÕNUM

Ennustamine taro kaartidega, kaardi ennustus, taro kaartidelt ennustamine- NÄDALA SÕNUM

7,77 

Toon Sinuni sõnumid tarokaartidelt. Seletan need lahti A4 failis.

Palun saada pärast tellimuse vormistamist oma küsimus info@sinuvagi.eu , soovi korral lisa ka fotosid jms.

Sõnumid kaartidelt koos fotoga kaartidest edastan 24h jooksul.

Kirjeldus

Tarokaardid on aegade jooksul kujunenud võimsaks tööriistaks. Nende sügav sümbolism ja tähendus aitavad meil mõista minevikku, olevikku ja tulevikku ning avada ukse isiklikuks kasvuks ja eneseavastamiseks.

Tarokaardid on iidne ennustamise vahend, mida on kasutatud aastasadu tuleviku ennustamiseks ja juhendamiseks. Minu teenus pakub sulle võimalust avastada tulevikus peituvaid võimalusi, saada selgust oleviku olukordades ning leida suuniseid oma eluteele. Kasutan tarokaarte, et luua sulle personaalne ja sügavam arusaam sellest, mis sind ees ootab.

Teenuse käigus keskendun sinu küsimustele ja muredele, aidates sul mõista erinevaid aspekte oma elus. Tarokaardid pakuvad mitmekülgseid tõlgendusi, mis võimaldavad mul sulle anda individuaalse ja täpse ennustuse. Igale kaardile omistatakse konkreetne tähendus, mis koos teiste kaartidega moodustab tervikliku pildi sinu elust.

Koos saame avastada peidetud võimalusi, lahendada probleeme ja saada ülevaate sinu eluteest. Tarokaartide abil saan tuvastada mustreid, mis võivad mõjutada sinu tulevikku, ning anda sulle väärtuslikke juhiseid, kuidas nendega toime tulla. Teenus on interaktiivne, andes sulle võimaluse esitada küsimusi ja saada täpsustavaid selgitusi.

Tarokaartide lugemine on mitmekülgne protsess, mis hõlmab sügavat intuitsiooni ja tähenduste tundmist. Mul on kogemus tarokaartidega töötamisel ning suudan sulle pakkuda usaldusväärseid ja täpseid tõlgendusi. Igal lugemisel keskendun täielikult sinu energiale ja vajadustele, aidates sul paremini mõista oma minevikku, olevikku ja tulevikku.

Tee esimene samm oma elu paremaks muutmise suunas, avasta salapärased teejuhid tarokaartidest ning saa sügavam arusaam oma elust. Minu teenus on avatud kõigile, kes otsivad juhiseid, selgust või lihtsalt soovivad avastada oma sisemist potentsiaali. Las ma aitan sul avastada tee õnne, armastuse ja eneseteadvuse poole!

 

 

 

Toon Sinuni nädala sõnumi tarokaardilt.

Sõnumi  edastan 24h jooksul.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ennustamine taro kaartidega, kaardi ennustus, taro kaartidelt ennustamine- NÄDALA SÕNUM”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

  • Kaardikanalduse e-kinkekaart – 33 €

    33,00