Kõikide dōTERRA õlide komplekt
Kõikide dōTERRA õlide komplekt

Kõikide dōTERRA õlide komplekt

Kõikide dōTERRA õlide komplekt tõsisele huvilisele.

Komplekt, mis sisaldab peaaegu kõiki dōTERRA eeterlikke õlisid ja õlisegusid. Täiuslik komplekt, milles üle 70 erineva õli, kui soovid eeterlikke õlide maailma sukelduda kogu südame ja hingega.

Hind 2350,00 + DPD transport 8,00€

Doterra eeterlike õlide komplekt

 

Kirjeldus

dōTERRA on tuntud oma kvaliteetsete eeterlike õlide komplektide poolest, mis on valmistatud kõrgeima standardi järgi. Nende kõikide õlide komplekt on mitmekülgne valik, mis pakub looduslikke ja tõhusaid lahendusi erinevatele tervise ja heaolu väljakutsetele.

Komplektis:

Bergamot, Black Pepper, Blue Tansy, Cardamom, Cassia, Cedarwood, Cilantro, Cinnamon Bark, Clary Sage, Clove, Copaiba, Coriander, Cypress, Eucalyptus, Fennel, Frankincense, Geranium, Ginger, Grapefruit, Helichrysum, Jasmine Touch

Juniper Berry, Lavender, Lemon, Lemongrass, Lime, Marjoram, Tea Tree (Melaleuca), Melissa, Myrrh, Neroli Touch, Oregano, Patchouli, Peppermint, Petitgrain, Roman Chamomile, Rosemary, Rose Touch, Hawaiian Sandalwood, Siberian Fir, Spearmint, Spikenard, Tangerine, Thyme, Vetiver, Wild Orange, Ylang Ylang.

 

dōTERRA Air™, AromaTouch™, dōTERRA Balance™, dōTERRA Cheer™, Citrus Bliss™, ClaryCalm™, dōTERRA Console™, Deep Blue™, dōTERRA Adaptiv™, dōTERRA Forgive™, HD Clear™ Topical Blend, InTune™, dōTERRA Motivate™, dōTERRA OnGuard™, dōTERRA Passion™, PastTense™, dōTERRA Peace™, dōTERRA Purify™, dōTERRA Salubelle™, dōTERRA Serenity™, Smart & Sassy™, TerraShield™, Whisper™, Zendocrine™, ZenGest™

 

Lisaks Lumo difuuser, fraktsioneeritud kookosõli ja kohver õlide hoidmiseks.

Hind 2350,00€ + DPD transport 8,00€

Doterra eeterlike õlide komplekt soodus

*Soovi korral saad muuta tellimislehe keelt

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kõikide dōTERRA õlide komplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga