Vabaks laskmise ja andestamise meditatsioonirännak
Vabaks laskmise ja andestamise meditatsioonirännak
Allahindlus!

Vabaks laskmise ja andestamise meditatsioonirännak

Original price was: 17,00 €.Current price is: 13,33 €.

Vabaks laskmise ja andestamise meditatsioonirännak

 

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tere tulemast rännakule vabaks laskmise ja andestamise sügavustesse! Meditatsioonirännak  on loodud selleks, et juhatada sind sisemise rahu ja tervenemise poole. See unikaalne kogemus, kestvusega 25 minutit, viib sind sügavale enda hinge, kus sa saad avastada vabaduse ja andestamise jõudu.

Meditatsioonirännak aitab sul lõdvestuda ja keskenduda hetkele. Juhendaja sõnad kutsuvad sind kaasa teekonnale, kus sa avastad enda sees peituvaid tundeid ja mõtteid. Sel teekonnal suunatakse sind vaatama minevikku, kus saad vabaks lasta mineviku koorma ja avada südame andestamisele.

Andestamise osa on eriti võimas, kuna see aitab sul vabastada kinnijäänud emotsioone ja luua ruumi uuele elule. Juhendaja suunab sind mõistma, kuidas andestamine mitte ainult ei vabasta sind mineviku taagast, vaid toob kaasa ka sisemise rahu ja tervenemise.

Selle meditatsioonirännaku abil õpid ka praktilisi tehnikaid, kuidas jätkata vabaks laskmist ja andestamist igapäevaelus. See mitte ainult ei mõjuta positiivselt su sisemist maailma, vaid toob kaasa ka väliseid muutusi su suhetes ja üldises heaolus.

Luba endal kogeda seda imelist teekonda iseenda sügavustesse, kus sa avastad vabaduse ja andestamise maagia. See meditatsioonirännak on suurepärane võimalus luua sidet oma sisemise maailmaga ja avastada uusi võimalusi elus. Ole valmis laskma lahti minevikust, avama süda andestamisele ning kogema sisemist rahu ja tervenemist. Alusta oma teekonda juba täna!

 

Mõnusat südamega rändamist!

Rännakut on võimalik teha ka koos sõprade- grupiga. Kirjuta mulle lisainfoks info@sinuvagi.eu

Klipp rännakust minu energia ja hääle tajumiseks Sulle: https://sinuvagi.eu/wp-content/uploads/2023/11/Andestamise_t.mp3

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vabaks laskmise ja andestamise meditatsioonirännak”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga