Sinu  Ürgne Vägi
Massaažirännak eeterlike õlide ja reikienergia kanaldusega

Massaažirännak eeterlike õlide ja reikienergia kanaldusega

✨


Tere tulemast maagilisele massaažirännakule, kus ühinevad 60 minutilise sessiooni ajal eeterlike õlide meeldivad aroomid ja reikienergia tervendav jõud! See on unikaalne kogemus, ühendades mitu tervendamise kunsti – eeterlike õlide terapeutilise mõju, puudutuse väe ja reikienergia kanaldamise.

See ainulaadne massaažikogemus algab hetkest, kui tunned lõhnu, mis äratavad meelte maailma. Spetsiaalselt sinule valime eeterlikud õlid, et luua harmooniline kombinatsioon, mis soodustab lõdvestumist ja vaimset tasakaalu.

Kogu massaaži ajal on Sinu keha ja meel häälestatud kõrgematele vibratsioonidele reikienergia kaudu. Juhin energiat läbi Sinu keha kanalitesse, tasakaalustades eluenergia voogusid ja soodustades tervenemist nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. See on sügav lõdvestus, mis võimaldab Sul vabaneda stressist ning avada uks sisemisele rahule ja tasakaalule.

Massaažirännaku eesmärk on luua terviklik kogemus, mis toetab Sinu keha, meelt ja hinge. Kombinatsioon eeterlike õlide mõjust ja reikienergiast annab Sulle võimaluse kogeda sügavat rahu, taastuda igapäevastest väljakutsetest ning leida sisemine tasakaal.

Luba endal sukelduda sellesse maagilisse maailma, kus kohtuvad sinu seljal, kätel ja jalataldadel looduslikud aroomid ja kõrgema energiaga täidetud käed. See massaažirännak on kingitus iseendale, tervisele ja tasakaalule, mis jääb Sinuga kauaks pärast seda, kui viimane õrn puudutus on teinud oma töö.

Naudi hetke, rahu ja lõõgastust. Võta aeg maha kiirest tempost ja lase hetkel ennast kanda.

Soeta kinkekaart endale või kingi pühadeks kallile inimesele siit: : https://sinuvagi.eu/toode/kinkekaart/ ‎Hinnakiri

Massaažirännak Kolga alevikus60 min45 €

Kirjuta või helista 55647693, vali aeg iseenda jaoks!

Saada päring siit: